wtorek, 3 września 2013

Mulinowe Candy.

Żeby coniektórym umilić powrót do szkoły, a innych może zachęcić do mulinowych dodatków, na blogu http://aprilen.blogspot.com/ organizujemy candy, którego jestem sponsorem, więc jak się łatwo można domyślić - do wygrania jest bransoletka/breloczek z muliny. Wzór (prawie) dowolny. Czemu prawie? Bo niestety, jeszcze wszystkiego nie umiem wykonać. I w sumie dobrze, przynajmniej ciągle mogę stawiać sobie nowe wyzwania :P
Zasady candy dostępne tutaj: KLIK. Zostanie obserwatorem blogów nie jest warunkiem uczestnictwa w zabawie, aczkolwiek będzie nam miło, jeśli komuś podoba się to co robimy ;)


Ja za chwilę uciekam z tego kraju, co oznacza brak dostępu do internetów gdzieś do połowy września. W międzyczasie pojawi się jakiś zaplanowany post, więc blog chyba całkiem nie umrze (choć ostatnio ledwo dychał xD). Biorę ze sobą mulinę i myślę, że uda mi się coś stworzyć w jednym z Wiedeńskich parków ;)

Wszystkim powracającym dziś do szkoły życzę mało problemów z porannym wstawaniem! Ja się jaszcze poobijam do października :d

1 komentarz:

  1. kiedyś próbowałam sie nauczyć robić z muliny ale nie wyszlo ;d


    co powiesz na wzajemną obserwację:) ?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze, są one dla mnie motywacją do dalszej pracy. Zawsze odwiedzam blogi komentujących ;)
Z powodu spamu musiałam wyłączyć anonimowe komentarze.
Proszę o nie nominowanie mnie do LBA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...