niedziela, 28 września 2014

Lilou po mojemu

Witam w ten piękny, ciepły i słoneczny poranek! Pogoda jest tak wspaniała, że aż się chce pójść na rower, pograć w kosza albo chociaż wybrać się na długi spacer do lasu. Albo posiedzieć na jakimś kamieniu wśród pól i pozwolić, by słońce grzało twarz. Można by zrobić tyle wspaniałych rzeczy... Nope! Dziś się trzeba przeprowadzić! Liczba toreb z rzeczami różnego typu znów przerosła moje oczekiwania, a przecież tym razem miałam wziąć mniej. Kilka rzeczy muszę jeszcze dopakować, kilka kupić, potem to wszystko rozpakować i nauczyć się gdzie co mam. Eh, nie chce mi się, jestem stanowczo zbyt leniwa, by przeprowadzać się dwa razy do roku.
Co najważniejsze moje hobby jest tam, gdzie ja, więc zabieram zarówno pocztówki z całą masą tasiemek, naklejek i innych ozdóbek, jak i mulinę z koralikami. Ciekawe tylko, kiedy ja znajdę na to czas, skoro zajęć na moim kierunku mam tyle, co koleżanka na dwóch. Ale dla chcącego nic trudnego!
Dzisiaj dwie bransoletki na wzór nie-rozumiem-czemu-tak-drogich lilou. Postanowiłam wykorzystać sznurki do makramy, żeby mieć pretekst do zakupu nowych, więc powstało kilka bransoletek tego typu oraz kilka makram, ale o nich w następnym poście.
Pomyślałam, że zamiast zawieszek, użyję koralików i po prostu nawlekę je na sznurek. Jak Wam się podoba ten pomysł?


A tu już standardowo z zawieszką:


Wracam do pakowania, pa!

10 komentarzy:

 1. Powodzenia w przeprowadzce!
  Śliczne,ta druga ma ładny kolorek sznurka *o*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bransoletka lilou w wersji z koralikami to świetny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie fajnie :> myśl pozytywnie: każda przeprowadzka daje coś fajnego i nowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne! Ja nie umiem nauczyć się tego wiązania zamykającego :(

  OdpowiedzUsuń
 5. ja się wczoraj przeprowadziłam, już jestem po teście diagnostycznym z angola :D podobają mi się takie delikatne bransoletki (:

  OdpowiedzUsuń
 6. Z zawieszką super, taka subtelna i delikatna :) Ja sobie nie wyobrażam tych przeprowadzek, zawsze bym miała kłopot, co zabrać, a czego nie; wydawałoby mi się, że wszystko może się przydać!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze, są one dla mnie motywacją do dalszej pracy. Zawsze odwiedzam blogi komentujących ;)
Z powodu spamu musiałam wyłączyć anonimowe komentarze.
Proszę o nie nominowanie mnie do LBA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...