sobota, 30 listopada 2013

Czerwono mi.

Wchodzę dziś na bloga i patrzę - ostatni post 11. listopada? Kurczę... zdecydowanie za szybko leci mi tutaj czas. Miałam jeszcze wspomnieć o warsztatach scrapbookingowych z Pomorskie Craftuje w Sopocie - na powiedzenie, że było fantastycznie chyba nigdy nie jest za późno :P Wiele się nauczyłam i poznałam miłych ludzi. Na początku przyszłego roku prawdopodobnie będzie kolejne spotkanie, polecam!

Święta już niedługo, a ja daleko w polu (jak zwykle zresztą). Może jednak w tym roku uda mi się przygotować prezenty szybciej, niż w wigilię? Ostatnie kolokwium w tym roku mam 12.grudnia, więc niecałe 2 tygodnie na intensywne przedświąteczne (czy raczej już świąteczne) przygotowania będą...

W każdym razie dziś 2 pary kolczyków w czerwonych kolorach, które przygotowałam w ramach zabawy "podaj dalej" (oczywiście były też inne rzeczy, ale je pokażę później ;) ).

Trochę dziwnie wyszedł czerwony na tym zdjęciu, w rzeczywistości wygląda chyba nieco lepiej, w każdym razie podoba mi się ta para :)

A do tych powstał jeszcze wisiorek:


Tyle na dzisiaj, wracam do liczenia jednostronnych granic funkcji. Matematyka forever <3

5 komentarzy:

 1. Kiedyś też wykonywałam biżuterię... super sprawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. obie pary wyszły świetnie...juz sama nie wiem które lepsze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne :)
  Powodzenia z matmą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne te z serduszkami:)
  Dziękuję za udział w mojej zabawie i życzę powodzenia w losowaniu:) wyniki po powrocie z przedszkolnej imprezy mikołajkowej:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze, są one dla mnie motywacją do dalszej pracy. Zawsze odwiedzam blogi komentujących ;)
Z powodu spamu musiałam wyłączyć anonimowe komentarze.
Proszę o nie nominowanie mnie do LBA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...