środa, 21 maja 2014

Podaj dalej

Ja wiem, że miała być dziś premiera pocztówkowego bloga. Ja wiem, że kiedyśtam miałam zrobić candy i cicho planowałam je na teraz. Ja wiem i Wy wiecie. Niestety moi wykładowcy tego nie wiedzą i nie wykazują chęci dowiedzenia się, raczej próbują dobić nas niezliczoną liczbą kolokwiów. Więc jak już ja wiem i Wy w momencie czytania tego zdania również, plany należy przełożyć. Przełożyć nie znaczy porzucić. Myślę, że może to nawet wyjść na dobre, zaczynam jakośtam ogarniać swoje życie i zastanawiać się co by tu z nim zrobić. Może dlatego, że wiosna, może dlatego, że kończę dziś 20 lat i taka jakaś refleksyjna ta liczba. Tego nie wiem, może Wy wiecie?
Ale żeby nie było, że zostawiam Was bez niczego, a raczej z niespełnionymi obietnicami, mam małą niespodziankę. Niedawno udało mi się wziąć udział w zabawie "Podaj dalej" na blogu Pinkuart handmade. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć co od niej dostałam. Była jeszcze mała czekoladka, ale włączył mi się tryb: łasuch i zjadłam jak tylko wpadła mi w ręce, i kolczyki w kształcie ziaren kawy, ale jeden z nich mimo zabezpieczenia, nie przeżył podróży, biedny udechł w ramionach kogoś z Poczty Polskiej. Aleksandrze bardzo dziękuję za przesyłkę, na pewno się u mnie nie zmarnuje, a już niedługo pokażę jak jej część wykorzystałam, ale nie o tym teraz. Teraz czas na krótkie przybliżenie zasad tym, którzy ich nie znają.
1. W zabawie mogą wziąć udział tylko osoby prowadzące bloga.
2. Biorąc udział w zabawie zobowiązujesz się do przeprowadzenia jej na swoim blogu w ciągu 365dni od otrzymania przesyłki ode mnie.
Co należy zrobić, aby wziąć udział? Paczuszkę wyślę do pierwszych dwóch osób, które zostawią komentarz z wyrażeniem chęci udziału i swoim emeilem. Aby się zgłosić nie trzeba prowadzić bloga handmade, wszelkie książkowe, kulinarne, pocztówkowe, podróżnicze i cokolwiek tam bazgrolicie w sieci też jest mile widziane ;)
Tak, mam oczojebnie pomarańczowe biurko.

A że mam urodziny i w urodziny wszystko mi wolno, a już w ogóle wolno mi robić rzeczy, które lubię, a lubię dużo, poza pocztówkami, chemią, pieszymi wycieczkami, podróżami, uczeniem się nowych rzeczy, stawianiem sobie wyzwań, robieniem biżuterii, oglądaniem anime itakdalejitympodobne lubię też dawać ludziom prezenty, to i wyślę prezent do osoby, która napisze mi tu w komentarzu/na email/telefon/cokolwiek czym dysponujecie i służy do kontaktu ze mną życzenia, które najbardziej mi się spodobają. Gust mam dziwaczny, więc wybór będzie czysto subiektywny. Taka tam mała, szybka, niewymagająca rozdawajka dla moich czytelników. No i do tego nie trzeba mieć bloga. Na superkomcie itp. czekam do końca tygodnia. Weźcie chociaż dwa słowa, bo mi będzie głupio jak nikt nic nie napisze :P
A teraz lecę uczyć się rysować zestawy do destylacji. Swoją drogą dziś wymyślałam jak zrobić chłodnicę zwrotną handmade. To chyba zboczenie handmadowe już jakieś.
Pa!

9 komentarzy:

 1. Zapisałam się już u kogoś ostatnio na Podaj Dalej więc nie będę na razie brała się do tego kolejny raz, ale złożyć życzenia to Ci mogę :D

  Jesteś już taka stara, wow wow. Nie no, żartuję :P Życie stoi przed Tobą otworem! Spełnienia marzeń, osiągnięcia celów, szczęścia i uśmiechu na twarzy, zdrowia 365 dni w roku i nawet więcej. I żeby na studiach trochę odpuścili, i żebyś miała czas na wszystkie swoje pasje, i żebyś była zadowolona z tego co robisz :) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uuu Kochana 100 lat życia 200 picia:)! Czego Ci życzyć - niebanalnie napiszę tylko kilka słów: życzę Ci żebyś żyła lekko ale nie lekkomyślnie, radośnie choć bez nieograniczonej swawoli i przyjaciół w okół, prawdziwych... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oo, spóźnionego wszystkiego najlepszego!Życzę Ci wszystkiego naajlepszego, przede wszystkim zdrowia, bo bez tego nie ma nic:D dużo uśmiechu! spełnienia we wszystkim co robisz, żebyś nie obudziła się kiedyś z poczuciem zmarnowanego czasu:D szalonych imprez, miłości życia i żeby szybko nie dopadła Cię monotonia życia, ta szara i smutna:D też wybierasz się na neptunalia? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, dobrze,że się upomniałaś. Musiałam opublikować komentarz, żeby skopiować Twój mail i... Go przeoczyłam, wybacz mi :) Oczywiście już jesteś na liście. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spóźnione ale szczere dużo weny twórczej i zamętu niosącego wyjątkowe prace

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam ich inne piosenki. A Ilse Delange jest w Holandii bardzo popularna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy Ci doszedł mój komentarz xD Że nie szkodzi, bo oni poza Holandią dopiero teraz się stali popularni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego! :)
  Zglaszam sie do zabawy
  a.bujak.97@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też mogę?
  catrinka85@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze, są one dla mnie motywacją do dalszej pracy. Zawsze odwiedzam blogi komentujących ;)
Z powodu spamu musiałam wyłączyć anonimowe komentarze.
Proszę o nie nominowanie mnie do LBA.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...